Nagyobb eső után sem áll majd a víz a Zanati úti aluljáróban. A többi között ezt a csatornaszakaszt is korszerűsítik abból az 5,7 millió euróból, ami még a szombathelyi szennyvíztisztító rekonstrukciójából maradt, és az Unió nem kérte vissza. Ebből az összegből tovább fejlesztik a szennyvíztisztítót, de néhány szombathelyi és kőszegi utca is megújul majd. Dr. Ipkovich György polgármester azt mondta, örömteli, hogy a korábbi pályázatból megmaradt pénzt nem kellett visszautalni, hanem újabb fejlesztéseket fizethetnek ki belőle.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!