Összetartozunk nevet viselő egy hetes táborozáson, szombattól hat szomszédos országból 30 határon túli magyar középiskolás vesz részt. Az egymással való ismerkedés mellett, csapatépítő tréningeket is tartanak, és népzenész, történész illetve egészségfejlesztő is tart előadást a fiataloknak. A tábor a lendvai Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet szervezésében a Vas Megyei Önkormányzat és az MMIK LOGO Ifjúsági Szolgálatának együttműködésében valósul meg – tudtuk meg Borsos Lászlótól, a LOGO szolgálat munkatársától.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!