Sárvárról Intaházára kerülnek a betegek

A sárvári térségi rehabilitációs központ elkészültéig 27 beteg került Sárvárról a celldömölki kórház intaházi részlegére. Az épület használatáért az intézmény havi 1, 1 millió forint bérleti díjat fizet a Kemenesaljai Egyesített Kórháznak. Az ellátáshoz szükséges gyógyszereket és a kötszereket a sárvári kórház szállítja ki Intaházára, az étkeztetést viszont helyben oldják meg, ezért külön fizet a kórház. A 900 millió forintból megvalósuló térségi rehabilitáiós központ várhatóan egy év múlva nyitja meg kapuit Sárváron.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek