Nincs érdeklődés a magyarságtudomány iránt

Kevés az érdeklődő az új másoddiplomás képzés iránt. „A magyar kultúra képviselete” címmel másoddiplomát adó szak indulhatna a szombathelyi Nyugat-magyarországi Egyetemen, de egyelőre kevés rá a jelentkező. A képzést azok számára hirdették meg, akik már diplomával és általános tudással rendelkeznek a magyarságtudomány és hungarológia területén. A hallgatók modern értelemben vett univerzális ismereteket sajátíthatnak el - tájékoztatott Dr. Czetter Ibolya rektorhelyettes. A szakra még augusztus 10-ig várják a jelentkezőket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek