Elkészül a 86-os elkerülőjének bővítése

Tegnap lakossági fórumot tartottak a 86-os szombathelyi elkerülő átépítésével kapcsolatban. Elhangzott, hogy a Csaba utcai kereszteződés és az új körfogalom kiépítése, valamint a négysávos út aszfaltozása már megtörtént. A burkolatot is megerősítették, így a 11 és fél tonnás járművek is rámehetnek anélkül, hogy megrongálnák. Fontos újítás, hogy a balatoni leágazónál, a 87-es csatlakozásánál körforgalmat alakítottak ki, a főúttal párhuzamosan kerékpárutat is építettek. A tereprendezés még hátra van, a tervek szerint a hónap végéig befejeződnek a munkálatok.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek