Kerékpárút a Perint mentén

A Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán 80 millió forintot nyert a város, az összeg segítségével új kerékpárút épülhet mintegy egy km hosszan Szombathelyen. A kerékpárút a Savaria Egyetemi Központnál csatlakozik a már meglévő szakaszhoz és a Perint patak vonalát követi majd egészen a Bartók Béla körútig. Itt két kerékpársávon haladhatnak majd a biciklisek, a gyalogosoknak pedig sétányt építenek vagy a meglévő járdát újítják fel. A tervek szerint jövő tavasszal kezdődhet az építkezés.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek