A nyári időszakban 60- 80 százalékos a szálláshelyek kihasználtsága a vasi megyeszékhelyen. A kempingben most leginkább norvégok, németek bérelnek faházat fejenként 2500 forintért. A város négycsillagos szállójában ennek tízszereséért kaphatunk szállást. A tapasztalatok azt mutatják, hogy augusztus végén ez sem bizonyul drágának. A Savarai Történelmi Karnevál idejére már egy évvel ezelőtt lefoglalták a szobákat. Az eseményen főként visszajáró vendégek fordulnak meg. A megyénkbe látogató turisták közül egyébként továbbra is a németek, osztrákok, szlovákok és csehek vannak túlsúlyban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!