Óvodafelújítás kezdődött Répcelakon

Tegnap délután ünnepélyes keretek között Dr. Molnár Csaba kancelláriaminiszter jelenlétében kezdődtek a Százszorszép Óvoda felújítási munkálatai. A vasi város önkormányzata a Nyugat-dunántúli Operatív Program keretében fejleszti és bővíti az intézményt. A projekt összköltsége 147 millió forint, ebből 132 milliós támogatást kapott a répcelaki önkormányzat. Dr. Német Kálmán polgármester rádiónknak elmondta, hogy az összeg segítségével 350 négyzetméterrel bővül az óvoda épülete, nyílászárócsere, a csoportszobák korszerűsítése és az udvar felújítása is megtörténik. A munkálatok várhatóan egy évig tartanak, ez idő alatt is zavartalan lesz az óvodások ellátása.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek