Megújul az onkológiai ellátás

Augusztusban várható a regionális onkológiai hálózatok kialakítását szolgáló uniós pályázat kiírása - tudta meg a Népszava. A szaktárca eredetileg tavaly év elejére tervezte a meghirdetését, a társadalmi egyeztetések miatt azonban csúszott a kiírás. A pályázat –amelyre onkológiai centrumot üzemeltető megyei kórházak és egyetemi klinikák jelentkezhetnek -lehetőséget nyújt épületépítésre, -felújításra, sugárforrás létesítésére, eszköz-géppark cserére és beszerzésre is. Jelenleg 12 onkológiai centrum működik idehaza: a Nyugat-dunántúli régióban Győr mellett Szombathelyen is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek