Augusztus 10-ig jelentkezhetnek pótfelvételi keretében a SEK egyes szakjaira azok, akiket még nem vettek fel felsőoktatási intézménybe. Az utólag jelentkezettek többsége elsősorban nappalin szeretné folytatni tanulmányait. A pótfelvételi eljárást még augusztusban lefolytatják és az érintettek legkésőbb szeptember első két hetében értesítést kapnak felvételükről – tudtuk meg Czetter Ibolya tanulmányi rektor helyettestől. Mint elmondta, idén is sokan választották a SEK szakjait és nagyon sokan jelentkeztek az először meghirdetett mester szakokra is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!