Felújítják az épület vizesblokkjait, a padlóburkolatokat, kicserélik az ablakokat és kívülről is megszépül az intézmény. A munkálatok július második hetében kezdődtek el, és szeptemberig be is fejeződnek. – közölte Kovács Péterné igazgatónő. Az iskola modernizálására az önkormányzat - a Nyugat-dunántúli regionális operatív program keretén belül - 80 millió forintot kaptott. Ebből az összegből egy új informatikai termet is kialakítanak. A külső megújulás új módszerek bevezetését is jelenti majd az oktatásban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!