Mától új kocsikkal utazhatunk a GYESEV-en

A kocsikat Ausztriából hozták, a vásárlás és az átalakítás több mint 50 millió forintba került. Az új kocsik kényelmesek, összenyitható ülésűek. A GYSEV a Sopron-Szombathely-Szentgotthárd vonal felújításáig és villamosításáig tervezi a közlekedésüket, a felújítás után pedig új, villamos motorvonatok járnak majd a városok közt. A 15 új kocsi korábban Ausztriában közlekedett. Az új vonatokkal módosul néhány menetrend: az egyik jelentős változás, hogy Szentgotthárdon az Ausztria felé továbbutazóknak át kell szállniuk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek