Szerdán 10 és 14 óra között a Címerterembe tartanak véradást. A nyári időszakban mindig nehézséget jelent a nagyobb létszámú véradások szervezése. Ezért kereste meg a helyi vöröskereszt vezetése a megyei közgyűlés elnökét. Az épületben dolgozó, valamint a megyei közgyűléshez tartozó intézmények munkatársaira, illetve a képviselőkre számítanak szerdán, de a jövő héten a szombathelyi polgármesteri hivatalban is lesz véradás – tájékoztatott Poór László a Magyar Vöröskereszt Vas megyei vezetője.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!