A Büki Önkormányzat és a Büki Idegenforgalmi társulás szervezte idén is a már hagyományosnak mondható háromnapos rendezvényt. A nyitónapon kora reggel fúvószenekar ébresztette a városban élőket és pihenőket, illetve pénteken választják meg az Év Borát. A nyertes bort palackozza majd Bük város önkormányzata, és gyógyfürdője is, és ajánlja vendégeinek. A pénteki nap egyébként a magyar tradíciók jegyében telik, hisz a bor, a néptánc, a magyar dalok valamint a hagyományok meghatározóak a helyiek életében – mondta el Gosztola Anita szervező.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!