A negyedik Bükfürdői Gyógy - Bornapok rendezvényt Bük polgármestere, Horváth Lajos nyitotta meg, aki bejelentette, hogy idén a zsűri Szabó Bálint borász 2007-es évjáratú Csobánci Sárga muskotály - Rajnai Rizling borát választotta a legjobbnak. A címmel járó elismerés mellett ezt a bort palackozza egy évig a város önkormányzata, valamint a gyógyfürdő is népszerűsíti vendégei körében. Ma folytatódik a vasárnapig tartó rendezvény. Az egészséges életmód jegyében reggel fitnesz programmal indítanak, de a gyerekek résztvehetnek aszfalt rajzversenyen és bábszínházi műsoron is. A szombat délutáni kulturális programban horvát és ír népzenei előadás is szerepel, és az estét a Most együttes utcabálja zárja. Vasárnap a latin ritmusok kedvelőit is várják, hisz a Pannon cigányzenekar fellépése után este Horváth Maggie latin dallamokat énekel, majd a negyedik gyógy-bornapok rendezvénysorozatot este az Ocho Macho koncertje zárja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!