A Kánikula II. akció keretében a Vám-és Pénzügyőrség az együttműködő társhatóságokkal összesen 288 ellenőrzést tartott régiónkban. Az ellenőrzések eredményeként az eljáró vám-és pénzügyőri hivatalok 124 esetben állapítottak jogsértést. A legtöbb esetben jövedéki törvénysértés történt, többen nem adtak nyugtát, de olyan is volt, aki nem jelentette be alkalmazottját. A mulasztások miatt a hatóságok összesen közel 7 millió forint büntetést szabtak ki – tudtuk meg Sárer Ferenc sajtóreferenstől.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!