Egyelőre nem döntöttek arról, hogy a jövő évi panelfelújítási programban milyen módon vesz részt a város. Az elképzelésekről folyamatosan egyeztetnek, az sem kizárt, hogy emiatt rendkívüli közgyűlést hívnak majd össze. Az elmúlt években az önkormányzat több száz millió forinttal támogatta ezeknek a lakásoknak a korszerűsítését. Közel kétezer otthon hőszigetelését végzik jelenleg is Szombathelyen, de már kiírták a jövő évre vonatkozó pályázatokat. Ezekre október végéig kell leadni a jelentkezést, de az előkészítési munkák több hétig tartanak. Azonban egyre nagyobb nehézséget jelent az önrész előteremtése.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!