Cserélik az ablakokat az Aréna óvodában

A szombathelyi önkormányzat 12 millió forintot adott a nyílászárók felújítására, cseréjére, a múlt héten kezdődtek a munkálatok. Összesen 74 új ablakot építenek be a csoportszobákba, az irodákba és a foglalkoztató helyiségekbe. Az ablakméreteket már júliusban levették a szakemberek, de eddig más intézményekben dolgoztak, ezért csak most kezdődhettek meg a felújítási munkálatok. A határidő augusztus 31., de várhatóan már korábban végeznek. Az új tanév kezdése így nem okoz majd problémát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek