Közel egyharmadával esett vissza az ipari termelés Vas megyében. A KSH legújabb gyorstájékoztatója szerint 2009 első félévében a legnagyobb csökkenést a Közép-Dunántúlon regisztrálták, de súlyos a helyzet Nyugat-Dunántúlon is. Zalában az ipari termelés visszaesése 5 százalék alatt maradt, de Győr-Moson-Sopronban megközelíti a 35 százalékot, Vas megyében pedig 30 százalékos a csökkenés. A jelentősebb súlyú ágazatok közül a járműgyártás 34,6%-kal maradt el az egy évvel korábbitól a kereslet erőteljes csökkenése miatt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!