A múlt hónapban tették le az uniós segítséggel épülő kerékpárút alapkövét. A Derkovics-lakótelepet Oladdal összekötő vonalon jelenleg a kavicsréteget terítik, és folyik a szegélykövezés az út mentén. A szakemberek várhatóan jövő márciusban végeznek a munkálatokkal. A kerékpárút a bucsui útig vezet majd, ott rácsatlakozik a megyei, egyben európai uniós kerékpárúthálózatra. A tervek szerint a vasi megyeszékhelyről kivezető összes bicikli utat bekapcsolják majd a kontinens kerékpárút hálózatába, ennek első lépéseként épül most az új út.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!