Az elmúlt évek hagyományainak megfelelően, idén is várják az önkénteseket a Ferences Rendházba a Vöröskereszt Vas Megyei Szervezetének munkatársai a karnevál ideje alatt. De a kisbabával karneválozókra is gondoltak, hisz most már másodszor alakítottak ki ugyanitt egy baba-mama szobát. Az elmúlt évben egyébként kiemelkedően sokan, 465-en adtak vért a Karnevál ideje alatt, idén hasonlóan jó eredményre számítanak a szervezők – mondta el Poór László a Vöröskereszt Vas Megyei Szervezetének igazgatója.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!