A Magyar Vöröskereszt pályázatot hirdetett a Vas Megyei Vöröskereszt igazgatói állásásra. A jelentkezési határidő augusztus 15-ével lezárult, az állásra 9-en pályáztak. Ma délben Szombathelyen a Vöröskereszt főigazgatója hallgatja meg a jelölteket. Közülük hárman lesznek esélyesek a posztra, végleges döntést szeptember elsején, a megyei vezetőségi ülésen hoznak majd. A leköszönő igazgató Poór László rádiónknak elmondta: tisztsége az év végén jár le, az új megyei igazgató január 2010. január elsejétől látja el a Vöröskereszt feladatait.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!