A szombathelyi intézményekben már fogadják a kicsiket, a legtöbb helyen csak egy vagy két csoporttal, a többiek csak szeptember 1-jén kezdik a nevelési évet. Az elmúlt hónapokban 6 óvodát újítottak fel: az Aréna óvodában még tart a nyílászáró csere, a Margaréta óvodának már csak pár fürdőszobai felszerelést kell megvásárolnia. A Mesevár óvodában azonban még csak ezután kezdődnek a munkálatok. Az intézmény 10 millió forintból cseréli ki az ablakokat. Eddig azért nem került sor a felújításra, mert az épület utcafronti része helyi védettség alatt áll, így az engedélyeztetés tovább tartott a tervezettnél.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!