Heteken belül elkezdődik az M86-os újabb szakaszának építése. A gyorsforgalmi út Szombathely és Vát közötti, 9,2 kilométeres része 4 milliárd forintból készül majd el. Ez az M86-os harmadik szakasza, az elsőt, a váti elkerülőt már átadták a forgalomnak, a szelestei elkerülőn pedig elkezdődött a munka. A kivitelező egy konzorcium, melynek vezetője a Nemzetközi Vegyépszer Zrt. A tervek szerint az idén megkezdik a hidak alapozását és a vépi nagy csomópont földmunkálatait. A vasi kisvároshoz vezető út az M86-os felett megy el, és le- és felhajtóágakkal csatlakozik majd az új úthoz. A munkálatokkal várhatóan 2011 nyarára végeznek
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!