Jól alakul Vas megye idegenforgalma.

Az év első felében reménykeltő forgalmat produkáltak Nyugat-Dunántúl és Vas megye idegenforgalmi létesítményei és szálláshelyei. 2009 első félévében a régiós és országos trendekkel ellentétben Vas megye idegenforgalma növekedett: a tavalyi év hasonló időszakához képest a külföldi vendégéjszakák 5 százalékkal, a belföldiek 4 százalékkal nőttek. Az osztrákok, csehek és szlovákok mellett több vendég érkezett Belgiumból, Bulgáriából, Lengyelországból, Nagy-Britanniából és Ukrajnából is. Legtöbben a szabadidő eltöltése céljából érkeztek megyénkbe, harmaduk pedig az egészség-, és gyógyturizmus miatt látogatta meg Vas megyét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek