A korszerűsítési munkák csaknem 5 millió forintos önkormányzati támogatásból valósultak meg. A régi fa nyílászárók helyére hőszigetelt, műanyag ablakok kerültek. A külső homlokzat hőszigetelését is elvégezték. A munkákat Szombathely város közfoglalkoztatási programja keretében a Savaria Rehab-Team Nonprofit Kft munkásai végezték el. Így a gyerekek a szeptemberi oktatási évet már a megszépült oviba kezdhették meg – mondta el Takács Mária óvodavezető. Az év végére egyébként már 120 kisgyerek jár majd a Maros úti oviba.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!