Több millió forintot vittek el a széfből

Ahogy arról beszámoltunk, tegnap reggel egy megkötözött biztonsági őrt találtak az egyik szombathelyi fuvarozó cég telephelyén. A négy álarcos támadó az őrt egy üres kamionba zárta, majd ezután mintegy két óra alatt vágta szét a páncélszekrényt, és onnan több millió forintot zsákmányolt. Az őr nem sérült meg komolyabban, a meghallgatása késő délutánig tartott. A rendőrség szerint a tettesek pontos és biztos információval rendelkeztek a széffel kapcsolatban, a nyomozók szerint valaki a fuvarozók részéről is segíthette a rablókat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek