Eddig tizenkét szombathelyi hallgató utazott Oroszországba tanulni

Együttműködési megállapodást írt alá pénteken a Savaria Egyetemi Központ és a Volgográdi Egyetem rektora. A két intézmény öt éve vette fel egymással a kapcsolatot. Azóta tizenkét szombathelyi hallgató utazott Oroszországba tanulni, valamint a volgográdi egyetemről is érkeztek hozzánk diákok. A két intézmény együttműködése során a szakemberek egy négynyelvű gazdasági szótár összeállításán dolgoznak, emellett pedig elektronikus oktatási anyagokkal segítik egymás munkáját.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek