A Szombathelyi Országos Büntetésvégrehajtási Intézet csapata állhatott a dobogó legfelső fokára az első alkalommal megrendezett Hivatás Mestere verseny pénteki országos döntőjén Pilisszentkereszten. A csapat Doma Andrea vezető nevelő irányításával kitűnő összhangban teljesítette az elméleti és gyakorlati feladatokat, így a selejtezők feladatainál nehezebb próbák sem fogtak ki a szombathelyieken. Jövő héten veheti át a győzteseknek járó kitűzőt, vándorkupát, oklevelet, illetve a pénzjutalmat. Meglepetésként a díjakat a BV-szakszervezet és a Budapesti Fegyház és Börtön vezetése egy-egy kétszemélyes igali wellness-hétvégével egészítette ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!