A vasfüggöny lebontásának huszadik évfordulója alkalmából ünnepélyes megemlékezést tartanak ma az Eszterházy kastélyban. Az eseményen részt vesz a Vas Megyei Közgyűlés elnöke, valamint alelnöke Kovács Ferenc és Majtényi László. Az ünnepségen rövid dokumentumfilmet tekinthet meg a közönség a húsz évvel ezelőtti határnyitás eseményeiről. Ünnepi beszédet mond többek között Hans Niessl, tartományfőnök és Dr. Balázs Péter, magyar külügyminiszter is. A rendezvény Mag. Barbara Prammer az osztrák, és Dr. Szili Katalin a magyar országgyűlés elnökének védnöksége alatt áll.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!