A UPC nem hibázott

Február elsején hat német nyelvű csatorna tűnt el a kábeltévé-szolgáltató analóg adásából. Akkor sok panasz érkezett a Vas Megyei Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséghez is. Az ügyet végül a Nemzeti Hírközlési Hatóságnak adták át a fogyasztóvédők. A hatóság szakemberei arra a határozatra jutottak, hogy mivel a szolgáltató a jogszabályban előírtaknak megfelelően járt el, vagyis időben értesítette a fogyasztókat a változásról, nem követett el mulasztást. Márton György szóvivő elmondta, hogy a UPC nem élt vissza a helyzetével. És mivel a piacon nem egyedüli szolgáltató, az előfizetőknek lehetősége van akár szolgáltatót váltani is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek