Visszaállíttatja az egészségbiztosítási felügyelet a Markusovszky kórház szülészetén a szabad orvosválasztás lehetőségét. Még 4 éve tiltotta meg a kórház vezetése, hogy a szülő nők annál az orvosnál szüljenek, akit ők választottak. A betegjogi képviselő kérte a felügyeletet, hogy vizsgálják ki a tiltást – számol be a tv.2. A kórháznak 30 napja volt, hogy válaszoljon a felügyeletnek. A határidő lejárt, de nem válaszoltak. Ha nem állítják vissza a 2006-os állapotokat, akkor egymilliós bírságot is kiszabhat a felügyelet. Akár többször is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!