A három éves képzés végére értek azok a hallgatók, akik Savaria Egyetemi Központban szerezhetik meg a színész II. végzettséget. A Jordán Tamás színházigazgató által vezetett képzésben olyan neves tanárok okították a Kossuth díjas művész mellette a színészmesterséget, mint a szintén Kossuth díjas Jeles András, vagy Siló Sándor és Dömötör Tamás rendezők. A növendékeknek a gyakorlati vizsgája ért véget kedden, az államvizsga azonban még hátra van – mondta el Barták Balázs drámatörténet tanár. A végzősök közül egyébként többen kerülnek be a következő évadra a szombathelyi színház társulatába.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!