Pápára vonultak a szombathelyi és sárvári tűzoltók

Pápára vonultak a szombathelyi és sárvári tűzoltók, ahol elöntötte az utcákat a víz. Kedden este ráadásul mogyoró nagyságú jégdarabok estek több Veszprém megyei településen. A vihar hirtelen és nagy intenzitással érkezett, Pápára az esti órákig negyvenszer hívták a tűzoltókat a vihar okozta károkhoz, a Veszprém megyei tűzoltók a szomszédos megyékből kértek segítséget a vízszivattyúzásokhoz és fakidőlésekhez. A szombathelyi lánglovagokat este 8 órakor értesítették, egy autóval négyen indultak útra és hajnalig szivattyúztak a városi utcáin, ahol az árkok teljesen megteltek vízzel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek