A régióból várják a szentgotthárdi Opel gyár leendő dolgozóit. Nem néz új helyzet elé az Opel szentgotthárdi gyára, amikor 800 fővel gyarapítja munkavállalói számát, hiszen az üzemben a kilencvenes évek végén dolgozott már 1100 fő és a létszámot túlnyomórészt a régióból tudták biztosítani - mondta a Napi Gazdaságnak Légrádi Edit, a General Motors Powertrain - Hungary Kft. szóvivője. A létszámbővítés egy-két éven belül kezdődik, felfutása folyamatos lesz, körülbelül évi 150-200 fős igénnyel. A gyártósorokon háromféle termék készül majd felváltva, ami újdonságnak számít az autóiparban. Jelenleg 640-en dolgoznak az üzemben, ők a város vonzáskörzetéből érkeznek nap, mint nap. Az adminisztrációs területeken dolgozók Zalaegerszegről, Szombathelyről is bejárnak Szentgotthárdra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!