400 ezret loptak a szelestei házból
Tegnap reggel egy szelestei lakos jelezte, hogy lakásából 400 ezer forintot loptak el. Kiderült, hogy a tettes valószínűleg álkulcs használatával jutott be a családi házba és a szobában lévő szekrényből vitte el a pénzt. Az ügyben eljárás indult.
Tolatás közben ütötte el a biciklist
Tegnap délelőtt egy szombathelyi férfi személygépkocsijával a Szt. Flórián krt-on lévő parkolóban tolatott, közben nekiütközött a mögötte egyenesen haladó kerékpárosnak. Az ütközés következtében a kerékpáros az úttestre esett és nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Betörés a Szabó-hegyen
Tegnap délután jelentették, hogy Kőszegen, a Szabó-hegyen lévő egyik nyaralóba betörtek. AZ elkövetők befeszítették az ajtót, majd az épületből tévét, mosdótálat és ahhoz tartozó szerelvényeket vittek el. A kár közel 200 ezer forint.