Köztársasági ösztöndíjasok a SEK-en

A Savaria Egyetemi Központ három karának 15 hallgatója vehetett át köztársasági ösztöndíjat ebben a tanévben – áll az intézmény hírlevelében. Az átadóünnepségen dr. Czetter Ibolya, a SEK elnökhelyettese hangsúlyozta, a köztársasági ösztöndíjak átadási ünnepsége ugyanolyan rangos esemény az intézmény életében, mint a tanévnyitó és a diplomaosztó. A köztársasági ösztöndíjat az egyes felsőoktatási intézmények államilag támogatott teljes idejű alap- és mesterképzésben részt vevő hallgatóinak 0,8 százaléka kaphatja meg. Azok a diákok, akik nem csak kiváló tanulmányi eredménnyel büszkélkedhetnek, hanem kiemelkedő közösségi munkát is végeznek. Az ösztöndíj két félévre szól, összege december 31-ig havonta 34 ezer forint. Az intézmény tíz karáról ebben a tanévben 51-en kapnak köztársasági ösztöndíjat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek