Hivatalosan is Kővári Attila került Ipkovich György képviselői helyére

A szombathelyi Helyi Választási Bizottság közleménye szerint Kővári Attila kapja meg Dr. Ipkovich György megüresedett önkormányzati képviselői mandátumát. Amint arról beszámoltunk az MSZP-SZTKE jelölő szervezetek közös kompenzációs listájáról képviselői mandátumot szerzett Ipkovich lemondott képviselői jogáról. A határozat ellen a döntés meghozatalától számított 2 napon belül bármely választópolgár, jelölt, jelölő szervezet, érintett jogi személy fellebbezést nyújthat be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek