A Gesztenyeünnepen is gyűjtöttek

A Velemi Önkormányzat, a Megyei Művelődési Központ és a Vas Megyei Vöröskereszt gyűjtést szervezett a hétvégén rendezett Gesztenyeünnepen. A fesztivál alatt folyamatosan várták a szervezet önkéntesei a pénzadományokat, melyet az ajkai térségben élő iszapkárosultak javára fordítanak majd. Horváth Miklós polgármester szerint az emberek adakozóak voltak, ennek köszönhetően 270 ezer forintot tudnak a Vöröskereszt segítségével a katasztrófa helyszínére küldeni. Hozzátette: a Velemben élő, közkedvelt művésznő, Törőcsik Mari 50 ezer forinttal járult hozzá a bajba jutottak megsegítéséhez.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek