Máraira emlékeznek Szombathelyen

Márai Sándor születésének 110. és Lőrinczy Huba Márai-kutató halálának 3. évfordulója alkalmából rendez kétnapos konferenciát a Nyugat-magyarországi Egyetem szombathelyi központjának irodalomtudományi intézete. A ma kezdődő konferencia célja, hogy méltó emléket állítsanak Márai Sándornak és beszéljenek azokról az értékekről, amelyek soha nem vesznek el - emelte ki a szervezők nevében az MTI-nek Czetter Ibolya főiskolai tanár. A konferencián több generáció képviselteti magát; meghívták a Márai-életmű jeles képviselőit és fiatal kutatókat is. Neves irodalomtörténészek, egyetemi tanárok és meghívott külföldi vendégek tartanak előadásokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek