Vasi mérnökök is dolgoznak az iszap-katasztrófa helyszínén

Az iszapkatasztrófa környezeti kárainak felmérése érdekében megmozdult a statikus szakma, s az összefogás eredményeként Veszprém, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Vas megyékből, illetve Budapestről ötven szakértő mérnök vállalta Kolontár, Devecser, Somlóvásárhely sérült épületei kár- és állapotfelmérését - tájékoztatta Zalavári István, a Veszprém Megyei Mérnöki Kamara elnöke az MTI-t. A statikusokon kívül geotechnikai, környezetvédelmi, valamint épületkorróziós szakemberek is dolgoznak a helyszínen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek