Október 23-án, az első és egyetlen ilyen jellegű állandó kiállítás nyílik Szombathelyen és Magyarországon is. A Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. a 11-es huszár úton alakít ki interaktív látogatóközpontot az egyik kazánház használaton kívüli helyiségében. A kiállításon bemutatják a fűtés rövid történetét, a szombathelyi távhőszolgáltatás kialakulásának főbb állomásait. A vendégek korábban használatban levő tárgyakat és gépezeteket vehetnek szemügyre, valamint rövidfilmeket, képgyűjteményeket tekinthetnek meg. A gyermekek mágneses puzzle-lal játszhatnak, fotóparaván mögé bújva válhatnak a hatalmas gépek működtetőivé.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!