Október 23-án Szombathelyen rendezik a Nyugat Dunántúli szlalom bajnokság idei záró fordulóját. Mint azt a két szervező Rácz Attila és Rácz Szabolcs rádiónknak elmondta, az Interspar parkolóban 23-án reggel 9 órától megrendezésre kerülő verseny összes nevezési díját, valamint a nézők adományait is az Egyházmegyei Karitász segítségével juttatják el a rászorultaknak. Mint azt Rácz Szabolcstól megtudtuk, az autóversenyzők közül többen segítettek a helyszínen és ekkor merült fel bennünk a gyűjtés gondolata.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!