Vasárnap reggel 8 órától este 8 óráig várták a vasi megyeszékhely Polgármesteri Hivatalába azokat, akik adakozni kívántak a Veszprém megyei ipari katasztrófa károsultjainak megsegítésére. A városházán elhelyezett pénzgyűjtőkbe végül lakossági felajánlásból 134 ezer 500 forint gyűlt össze, ehhez a polgármester és a képviselők hozzátettek 420 ezer forintot, valamint Szombathely önkormányzata 1 millió 580 ezer forintot ajánlott fel a bajba jutott embereknek. A befolyt pénzt a Nemzeti Kármentő Alap számlájára fizetik be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!