Jótékonysági koncertet tart a szombathelyi művészeti iskola

Ma este fél 8-kor, a Bartók teremben az iskola egyik devecseri tanulójának családja részére tartanak koncertet a zenei tagozat diákjai. A jótékonysági rendezvényen lehetőség lesz arra, hogy támogatói jegyet vásárolva segítsenek a családnak, akiknek a házát teljesen tönkre tette a településre zúduló vörösiszap. Paulik Ákos, a Művészeti Szakközépiskola tanára elmondta, hogy a diákoknak nem ez az első alkalom, hogy hasonló rendezvényen vesznek részt, és összefogásukkal igyekeznek a saját lehetőségeik szerint segítséget nyújtani.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek