A húsz éves épületen megtörtént a tetőszerkezet cseréje, a homlokzat hőszigetelése, nyílászárók cseréje, fűtéskorszerűsítés, valamint a teljes akadálymentesítés. A központ a környező hét településen élő szociális ellátást igénylő idős emberek, a gyermekjóléti szolgálatot igénybe vevő gyermekek és fiatalok, valamint a családsegítésben részesülő családok igényeit szolgálja ki. A felújított épületet Kövér László, az Országgyűlés elnöke avatta fel ma délelőtt. A projekt az Európai Unió és a Magyar Állam 90 százalékos támogatásával valósul meg, teljes költsége 30 millió forint.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!