Temetői megelőzési akciót indít a rendőrség

Tartva attól, hogy megemelkedik a Halottak Napja körüli időszakban a temetők környékén a gépkocsi feltörések, zseblopások, temetői lopások száma, ezért a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársai a polgárőrökkel karöltve az idén is felhívják a lakosság figyelmét az ilyenkor előforduló bűncselekmények megelőzésének fontosságára. Az akció célja, hogy a szeretteinkről való megemlékezést ne árnyékolhassa be semmilyen jogsértés – áll a kapitányság közleményében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek