Fényképezőgépeket kaptak az SOS Gyerekfalu lakói

A Samsung Electronics Magyar Zrt. 45 db fényképezőgépet és 6 db netbookot adományozott a magyarországi SOS Gyermekfalvaknak. Az ünnepélyes átadásra illetve a profi fotósok által tartott fotográfiai képzésre Battonyán, Kőszegen és Kecskeméten került sor az elmúlt két hétvégén. A Samsung célja egyrészt a fotózás örömének megismertetése, másrészt egy igényes és személyes album létrehozása, amely a falvakban élő gyermekek szemszögéből mutatja be az őket körülvevő világot a nagyközönségnek. A gyermekek az adományok segítségével pályázhatnak az országos III. Gyerekszem filmfesztiválra is. A kőszegi átadón részt vett Barabás Éva, SOS Nagykövet is, aki a 2008-as pekingi olimpián épp a Gyermekfalvak támogatásáért végzett szerepvállalása miatt futhatott a lánggal.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek