A Jurisich Miklós Gimnázium és Középiskolai Kollégium diáksága, nevelőtestülete a szülők közösségével együtt úgy határozott, hogy anyagi segítséget nyújt a „vörös iszap” károsultjainak. Az intézménynek mindig volt ajkai, devecseri, illetve az érintett városok környékéről diákja. Azonosulva és együtt érezve a tragédia áldozataival az osztályközösségek többsége úgy döntött, hogy egy havi osztálypénzüket ajánlják fel a devecseri általános iskola megsegítésére. Az első körben tizenhárom osztály több mint 300 ezer forintot ajánlott fel. A gyűjtés folytatódik – számol be Kőszeg város honlapja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!