Csapatépítés a diákönkormányzatnál

Évadkezdő csapatépítést tartott a szombathelyi diákönkormányzat. Havonta egyszer tanácskoznak a vasi megyeszékhely általános illetve középiskoláinak diákvezetői, akkor 50 fő körül van az a létszám, akik a városi ifjúsági rendezvényekről, az iskolai problémákról egyeztetnek. A tegnapi programon egy szűkebb mag, mintegy 15 fő vett részt, akik előkészítik a november végére tervezett Diákhét programját, illetve egyeztettek egy iskolák közötti diákcsere programról. Eszerint lehetőséget keresnek arra, hogy az egyik iskola diákjai egy vagy két napot egy másik intézményben töltsenek el, hogy megismerjék az ott folyó munkát mind a tanórákon, mind a diákönkormányzatokban. Idén is terveznek önkéntes napot, amikor a környezetük megóvásáért vonulnának utcára a fiatalok. Az elmúlt évben a KÖZÖD elnevezésű programban a város több pontján tartottak szemétszedést.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek